Współpraca

Rozpoczęcie współpracy jest bardzo proste i polecamy dwie drogi w tym zakresie.

  1. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, który znajdą Państwo w zakładce KONTAKT . Nasz przedstawiciel odezwie się do Państwa i przedstawi wszelkie informacje związane z warunkami handlowymi. Jeżeli są Państwo bardzo małym podmiotem proszę się nie przejmować, szanujemy każdego odbiorcę i wierzymy, że nasz asortyment pomoże w rozwinięciu Państwa działalności.
  2. Klientów obecnych jak tych, którzy chcą nimi zostać zachęcamy do składania zapotrzebowania na towar za pośrednictwem strony internetowej w zakładce oferta. Na bieżąco aktualizujemy naszą stronę o nowy asortyment, żeby mogli Państwo przeglądać zawsze pełną ofertę.Składanie zapotrzebowania na asortyment zastało maksymalnie uproszczone, jest przewidziane dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą  (nie przyjmujemy zamówień detalicznych od osób fizycznych). Brak wymogu logowania oraz jakichkolwiek kont czy haseł. Wystarczy wstukać wymaganą ilość zamawianych produktów oraz zatwierdzić zamówienie podając dane firmy zamawiającej.

Po złożeniu zamówienia zrealizujemy je na dotychczasowych zasadach. Jeżeli są Państwo nową firmą nasz przedstawiciel będzie się z Państwem kontaktował w sprawie ustalenia wszelkich kwestii związanych ze złożonym zamówieniem oraz przekaże informacje na temat warunków współpracy.
W przypadku braku danego asortymentu na magazynie zrealizujemy zapotrzebowanie z pominięciem niedostępnych.

Nie znaleźli Państwo  wystarczającej odpowiedzi na tej stronie ?  Odpowiednio sformułowane zapytanie prosimy kierować za pośrednictwem formularza kontaktowego – na pewno odpowiemy.